Harrachov Atrakcje Turystyczne

Ośrodek Narciarski Harrachov »

Ośrodek Narciarski Harrachov - na narciarzy czekają doskonale przygotowane trasy biegowe i nartostrady, które w przypadkach braku śniegu są sztucznie zaśnieżane działkami śnieżnymi. Kompleksową opiekę zapewniają serwisy nart zjazdowych i biegowych, wypożyczalnie nart oraz szkółki narciarskie. Dla amatorów biegania na nartach jest wokół Harrachova utrzymywana magistrala narciarska długości 30 km. więcej »

Muzeum Górnictwa »

Muzeum Górnictwa oraz sztolnia w Harrachovie znajduje się na wschodnim skraju Harrachova u podnóża szczytu Ptačinec. Dla zwiedzających jest udostępniona sztolnia o długości około 1000 m. Zobaczyć można typowy wygląd kopalni, kompletną maszynę wyciągową, wózki kopalniane, lokomotywę akumulatorową, ładowarkę. więcej »

  • Harrachov 654
  • +420 602 603 739
  • hornicke-muzeum@seznam.cz

Huta Szkła, Browar i Piwne SPA »

Huta Novosad & Syn to prywatna, druga najstarsza huta szkła w Czechach. Z Hutą połączona jest stylowa restauracja z własnym mini browarem. Przy browarze działa również piwne Spa - do piwnej kąpieli wykorzystywane jest niepasteryzowane lokalne piwo drożdżowe. więcej »

  • Nový Svět 95
  • +420 481 528 141

Wodospad Mumlawy »

Wodospad Mumlawy to turystyczna atrakcja w pobliżu Harrachova, ok 1,5 km na wschód od centrum Harrachova. Wodospad Mumlawy ma wysokość około 10 metrów i jest bardzo szeroki. Woda potoku spada z granitowych bloków tworząc na dole zagłębienia zwane Czarcimi Okami. więcej »

Wizyt: 327 164, Dziś: 1, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem