https://www.harrachov.com.pl/images/b17_129_harrachov_sedy_wlk_1.jpg
+ 7
+ 5

Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk znajduje się w centrum Harrachova, naprzeciwko urzędu miasta i informacji turystycznej. Bezpośrednio przy hotelu jest łagodna trasa zjazdowa. Na nartach można dojechać niemal na początek kolejki linowej na Czarcią górę, a z powrotem pod same drzwi hotelu. W hotelu jest do dyspozycji kącik zabaw dla dzieci. Obok restauracji hotelu Šedý vlk znajduje się taras, z którego widać plac zabaw dla dzieci i piaskownicę. Restauracja hotelu Šedý vlk oferuje śniadanie w formie szwedzkiego stołu, za dopłatą obiadokolację i pełne wyżywienie. Przy złej pogodzie lub po aktywnym dniu można zrelaksować się w basenie, zagrać z rodziną i przyjaciółmi w tenisa stołowego, bilard lub karambol, albo odwiedzić przyjemny bar hotelowy. We wspólnej części hotelu dostępna jest sieć WiFi.

Opis

Šedý vlk oferuje zakwaterowanie dla 89 osób. Hotel Šedý Vlk oferuje zakwaterowanie dla osób indywidualnych, uczestników imprez firmowych i grup zorganizowanych. Opcje zakwaterowania w hotelu Šedý vlk: siedemnaście pokoi dwuosobowych osiem pokoi trzyosobowych pięć pokoi czteroosobowych Wyposażenie pokoi hotelu Šedý vlk Pokoje posiadają własny węzeł sanitarny telewizor antenę satelitarną niektóre pokoje mają własny mały taras z widokiem na okolicę.

Wyślij zapytanie o nocleg

Prześlij zapytanie rezerwacyjne

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Hotel Šedý Vlk

  • Dodaj do notesu
  • 512 46 Harrachov 151
  • 512 46 Harrachov 151
  • +420 4 ...
    +420 7 ...
  • Wyślij zapytanie
  • Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 66 / wszystkich: 5687 od 28.10.2015. Wizyty dzisiaj: 0 / wszystkich 1482 od 2015-10-28 .